ריכוז הודעות לתושבים-יום ג' 24 למרץ 2020

מזכירות • 24/3/2020 כניסות

קבצים מצורפים:

עדכון 5 מיום 24 למרץ 20 (1)

ריכוז הודעות לתושבים-יום ג' 24 למרץ 2020

 

1.       תאונת דרכים קטלנית בצומת כורסי- תושב הגולן נהרג הבוקר בתאונת דרכים בן אופנוע לרכב פרטי. זו תוצאה קשה למשפחתו של ההרוג ואני שולח אליהם את תנחומינו. בד בבד, כקהילה גדולה כולנו איתם בכאבם. צוות מטעם המועצה מלווה את המשפחה ומסייע ככל הניתן ואני בטוח כי כך תעשה כל קהילת הגולן.

 

2.     חולי קורונה-הבוקר נודע כי זוג תושבים מאבני איתן אובחן כחיוביים לווירוס הקורונה. היישוב הנחה את התושבים להישאר בביתם לעת זו. משרד הבריאות מנהל חקירה אפידמיולוגית. ברגע שנקבל פרטים נוספים נעדכנכם.

 

3.     מלון כינר-הבהרה בהמשך לקליטת 260 איש לבידוד במלון כינר ברצוני להדגיש את הפרטים הבאים:

·        ניהול המלון נמצא כעת בידי פיקוד העורף.

·        חיילי פיקוד העורף העובדים במלון הונחו שלא להיכנס ליישובים ו/או לעסקים באזור

·        תושבי הגולן העובדים במלון נמצאים בתוך השטח הסטרילי ואינם באים במגע עם המבודדים. מומלץ לעובדי המלון להקפיד על נוהלי העבודה וההיגיינה כמובן.

ñ         

4.     הפרת הנחיות בידוד- הפרת הוראות בידוד- המשטרה פועלת, מזה זמן מה ברחבי הארץ, אוכפת ומטילה קנסות על מפרי בידוד. משטרת קצרין מבקרת אצל המבודדים, כל יום בצורה אקראית, במספר יישובים במטרה לוודא כי מי שאמור להיות בבידוד, נשמע להנחיות. שלשום, צוות של משטרת קצרין נתן במספר יישובים קנסות בגובה של 5,000 ₪ לכל אדם שהפר בידוד. חשוב להדגיש כי מתבצע מעקב אחר הנושא ומי שמפר בידוד יספוג קנס.

 

5.     אכיפה ווטרינרית-אנו מבקשים כי בתקופה זו, כמו בתקופות אחרות בשנה, להימנע מלהתיר שוטטות כלבים. בימים האחרונים התרחשו מס' תקיפות של כלבים. איננו מעוניינים לקיים אכיפה בתקופה זו. התנהלות קהילתיות מכבדת ואחראית היא בסיס היכולת שלנו לפעול ולצלוח את הקופה הזו. מבקש שתתחשבו בשכנים ובקהילה ולהימנע מהוצאת כלבים ללא רצועה/השגחה.

 

אומנם בעולם, הקורונה בכותרות כבר מס' חודשים אך אצלנו הרבה פחות. למרות זאת, אנו עובדים ונערכים לתרחישים השונים. נוהגים באחריות-שומרים על הבריאות! היכנסו ללינק המצורף כי זה תלוי רק בנו! https://youtu.be/yl8HLzzGXt0

יחד נצליח,

חיים רוקח